Botox….ratunku

Dziś rano obudziłam się dużo wcześniej niż zwykle. Wszystkiemu winien pracownik, którego zatrudniłam, żeby przebudował podjazd. Pan stawił się z całym sprzętem i brygadą na czas. Wyskoczyłam jak oparzona z łóżka. Ubrałam się i z grubsza ogarnęłam i wyskoczyłam do ekipy. Zdziwiłam się bardzo, bo okazało się że mam 4 pracowitych panów przed domem. Nie minęło pół godziny, a oni rozpakowali sprzęt i zaczęli robić pomiary….Zaproponowałam im kawę, zgodzili się. Wypili ją na podjeździe. Moją uwagę zwrócił szczególnie jeden z pracowników. Radek. Od rozwodu nie myślałam o mężczyznach, a o tym nie mogłam przestać….Jednak nie mogłam przestać myśleć o tym, że on był koło trzydziestki, a ja po czterdziestce. Co prawda mam 42 lata, ale nie czułam się sama ze sobą komfortowo. Wiedziałam, że nie wyglądam na 25…..

2b89f1b69930e05d6f2e748763fbf7a2

Toksyna botulinowa lekiem na zmarszczki – przeczytałam w pracy.

I pomyślałam, że to jest rozwiązanie. Jak się pozbędę zmarszczek z czoła, to może coś wyjdzie z tego wzajemnego zainteresowania. Po tym jak Marek zdradził mnie i zostawił dla innej nie mogłam się pozbierać, a teraz jakoś samo tak wyszło…
Zanim zrobisz, przeczytaj….tak brzmi moja dewiza.

botox forum

Co to jest botoks?

i167_0

Botox czyli toksyna botulinowa jest białkiem produkowanym przez bakterię – Clostridium botulinum. Po podaniu w odpowiednie partie mięśniowe działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Niewielka ilość preparatu botox podana do mięśnia, powoduje jego rozluźnienie, a w konsekwencji efekt wygładzenia zmarszczek. Jeżeli z różnych powodów pacjentka nie może poddać się kolejnym zabiegom to i tak jej skóra na tym skorzysta. Po całkowitym wygaśnięciu działania toksyny botulinowej mimika twarzy powraca. Twarz już po jednokrotnym zabiegu wygląda młodziej.

No i to mi się spodobało. Pomyślałam jednak, że poczytam fora, żeby zobaczyć, gdzie najlepiej zrobić taki zabieg. I się przestraszyłam. Bo moim oczom ukazały się takie oto obrazy:
forum botox
Dowiedziałam się również, że najczęstszym powikłaniem miejscowym jest opadająca powieka, przy zastosowaniu botuliny pomiędzy brwiami. Do powikłania tego dochodzi gdy lek zostanie podany nieznacznie poniżej właściwego miejsca lub gdy jego dawka jest zbyt duża. Kolejnym bardzo często występującym powikłaniem jest zaczerwieniona skóra, co w większości przypadków uzależnione jest od indywidualnych cech pacjenta. Część z niepożądanych objawów takich jak np. opuchnięcie czoła, uczucie napiętej skóry lub miejscowe zaczerwienienia to typowa reakcja organizmu na działanie toksyny, w ciągu kilku dni objawy te ustępują samoczynnie.

farrah-abraham-twitter

NIE CHCĄC RYZYKOWAĆ ZNALAZŁAM INNE REWELACYJNE ROZWIĄZANIE
NAJLEPSZĄ ALTERNATYWĄ DLA BOTULINY JEST TRANSFORMULAS FACE CONTOUR

transformulas-face-contour
Cieszę się, że trafiłam na stronę producenta tego kremu, bo przetestowałam już tyle kremów przeciwzmarszczkowych, że o tych drogeryjnych nie chce już nawet myśleć. Słyszałam, że ten krem charakteryzuje się kilkoma ciekawymi właściwościami, a mianowicie:
działa odmładzająco,
poprawia owal twarzy w sposób całkowicie bezinwazyjny,
zmniejsza widoczność zmarszczek oraz innych niedoskonałości,
nadaje się do każdego typu cery – jest niezwykle łagodny,
zmniejsza stany zapalne oraz usuwa obrzęki na poziomi komórkowym,
stanowi bezbolesną alternatywę botoksu,
100% naturalnych składników,
skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowniczek.
Kosmetyczka, która jest moją dobrą znajomą poradziła, żebym zaryzykowała. Była zdumiona składem kremu Transformulas Face Contour. Ale to polecam sprawdzić na stronie producenta. Ja zamówiłam jedno opakowanie dla siebie.

Tylko 3 dni i już jest!!!!!

SAM_0350

Świetny czas. I dużo uciechy z mojej strony. Chłopcy będą pracować u mnie jeszcze za 2 miesiące. Może uda mi się skorzystać z dobrodziejstw kosmetyki i zauroczyć i zachwycić mojego przystojniaka….nakładałam ten krem na miejsca ze zmarszczkami dzień w dzień. I po kilku aplikacjach czułam, że moja skóra robi się coraz bardziej sprężysta. Ale to był dopiero początek…

Efekty przerosły moje oczekiwania!!!!!!

images
Okazało się już po miesiącu, że zmarszczki są znacznie płytsze, ale co lepsze…….podniosła mi się linia powiek. Już nie były takie opadające. Dziewczyny, po 2 miesiącach byłam superzadowolona ze swojego wyglądu. Było mi żal, że wcześniej byłam taka nieszczęśliwa. I miałam wiek odciśnięty na twarzy. Teraz czyje się bosko. Mam dobrą figurę i moje ciało jest bez zarzutu, ale nad twarzą pracuję ciągle, żeby nie zaprzepaścić efektów, jakie osiągnęłam z Transformulas Face Contour…..

JESZCZE COŚ…..

Nie czekałam, aż Radek wróci z ekipą na moje podwórko. Zwyczajnie zadzwoniłam do jego szefa i zapytałam, gdzie teraz pracują. Znalazłam Radka i zaproponowałam spotkanie. Zgodził się. Na randce powiedział, że świetnie wyglądam. I wiedziałam, że nie kłamie….ja też tak myślę, powiedziałam. A on zaczął się śmiać….i powiedział, że się nie spodziewał, że mam 42 lata. Komplemenciarz……. A ja mój kremik kupuję cały czas. Z tą różnicą, że teraz po 3 opakowania i dostaję fajny rabat. Same możecie się przekonać na stronie producenta, że tak się najbardziej opłaca. No i odpada strach, że dostaniemy podróbkę…..
Moje życie ogromnie się zmieniło, odkąd używam Transformulas Face Contour. Owal mojej twarzy jest bez zarzutu, zmarszczek niemal nie ma….teraz zostały te, które pojawiają się, jak człowiek się dużo śmieje…….ale te mi nie przeszkadzają…….


   2 komentarze


  1. Juicy
      1 listopada 2015

    ja to nie wiedziałam, że botox to jakaś toxyna,,,,,,dżi…

  2. candelabre
      29 grudnia 2015

    wcale ci sie nie dziwie, ze sie nie zdecydowalas….jak sie patrze na te zdjecia to mi tez przeszla ochota na ten botox

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *