Depilator laserowy – moje doświadczenia

Jestem młodą żoną faceta, który ma łeb na karku. Mamy pieniądze, znajomych, niezły status społeczny. Mąż zajmuje się eksportem. Ma wielu kontrahentów zarówno w kraju, jak i za granicą. A moja rola jest taka, że powinnam dobrze wyglądać. Kocham męża i zależy mi na tym, żeby nigdy się mnie nie wstydził, żeby nie miał mi nic do zarzucenia. Mam być wizytówką męża i firmy, bo prowadzimy ją razem.

ŻEBY BYĆ SZCZĘŚLIWYM TRZEBA O SIEBIE DBAĆ

shutterstock_206625799

Kocham dbać o swoje ciało i intelekt. Nie ukrywam, że z ciałem jest więcej pracy, ale pieniądze wiele ułatwiają. Kosmetyczka jest w stanie zrobić wiele dla urody klientek. Przez bardzo długi czas korzystałam z pomocy kosmetyczki przy depilacji. I była to głównie depilacja woskiem. Nie jest to najprzyjemniejsza forma spędzania czasu, ale czego się nie robi…:) Ostatnio Jarek zaproponował, żebym w ramach ubarwienia naszych erotycznych przygód wydepilowała sobie całe ciało, łącznie z miejscami intymnymi. Zgodziłam się bez wahania….lubię się bawić.

ZAPISAŁAM SIĘ WIĘC NA SERIĘ ZABIEGÓW

estetimed-zabieg2

Koszty nie grały roli, a ja byłam umówiona na zabiegi. Nie mogłam się doczekać efektów. Pierwszy zabieg był bolesny, ale dowiedziałam się, że jest taka maść, która łagodzi ból. Nazywa się Emla. Zastosowałam ją przed następnym zabiegiem i było już w miarę ok. Jednak okazało się, że musieliśmy jechać na 3 miesiące do Brazylii. I tam, dokąd mieliśmy się udać nie było kosmetyczek. Więc zaczęłam szukać wyjścia z sytuacji i znalazłam!

RIO HELLO SKIN IPL HAIR REMOVER

rio_hello_skin_ipl_hair_remover

To było wyjście. Porozmawiałam chwilkę z moim Kochanym, a on nie robił mi żadnych problemów….podoba mi się ta nasza zabawa na gładko. Jemu chyba też…..Pokazałam mu stronę internetową producenta i stwierdziliśmy razem, że kupimy ten Rio Hello Skin Ipl Hair Remover. Na stronce złożyliśmy zamówienie i czekaliśmy na dostawę. Nie mogłam się jej doczekać, bo mieliśmy wyjechać za 3 tygodnie, a ja chciałam jeszcze w Polsce wypróbować ten depilator.

DOTARŁ DO MNIE PO TRZECH DNIACH. CZYLI GIT!!!!

Sztuk 2!!!! Chyba ktoś się tu pomylił, pomyślałam. Nie. To mój kochany zamówił 2 urządzenia. Muszę przyznać się Wam, że kocham go, bo jest taki sprytny….
Jeszcze tego samego wieczoru miałam wizytę dziewczyny, która jedzie z nami. Znamy się, lubimy, utrzymujemy bliski kontakt. Postanowiłyśmy wspólnie wypróbować moje urządzonko. Ja pokonałam wstyd i pozwoliłam wydepilować sobie”te” miejsca. Rio Hello Skin Ipl Hair Remover sprawdził mi się jak należy. Nawet więcej. To niesamowita wygoda. Wiadomo, że zabieg troszkę boli, ale co tam. Da się to przeżyć. Wiolka tylko zapytała, czy biorę sprzęt ze sobą. Ucieszyła się wyraźnie jak powiedziałam, że biorę. Już myślała, że będzie się sama depilować woskiem w pozycji kwiatu lotosu….hahaha. Wyobraziłam to sobie przez moment.

1

Mogłam jechać do brazylii ze spokojną głową, bo mój Rio Hello Skin Ipl Hair Remover sprawdził mi się rewelacyjnie. I wiem, że będzie mi się sprawdzał nadal. Wiem o tym. Przetestowałam go na sobie i 7 koleżankach. Efekt zawsze zadowalający. Intymność, prywatność, skuteczność. Kurcze, zapomniałam wcześniej o tej skuteczności napisać. Za pierwszym razem Wiolka była średnio zadowolona. Ale ona wcześniej nie korzystała z takiej depilacji. Z czasem się przekonywała, że nie ma nic lepszego, niż depilacja miejsc intymnych w domu, ze znajomą i lampką wina po zabiegu – NIGDY PRZED, CZY W TRAKCIE!!!!!! Ja swoich włosków w najbardziej czułych miejscach pozbywam się właśnie moim depilatorem Rio Hello Skin Ipl Hair Remover z laserową precyzją. Żadnych podrażnień, blizn…..Polecam go każdej dziewczynie, która jest niezależna i chce o siebie zadbać na najwyższym poziomie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!