Nieudana próba odchudzania

imagesOdpowiedzialne odchudzanie się jest bardzo istotną rzeczą. Często staramy się jak najszybciej utracić masę poprzez stosowanie różnych „nowatorskich” kuracji, bądź głodówek. Efekt, który uzyskujemy wiąże się najczęściej z wyniszczeniem organizmu i pogorszeniem w znacznym stopniu jego funkcji, co zresztą absolutnie nie powinno mieć miejsca. Każdy z nas powinien niezwykle uważnie przyglądnąć się swojej diecie i sprawdzić, czy nie występują w niej pewne szkodliwe elementy. Niektóre osoby polecają w internecie różnego typu preparaty odchudzające, które w dalszej części tekstu zostaną szczegółowo omówione. Ogromne kontrowersje wiążą się z faktem używania przez niektórych tabletek, które w swoim składzie zawierają jaja tasiemca nieuzbrojonego. Rozwój helmintów w naszym organizmie może być szkodliwy, a nawet- wyniszczający. Nikt z nas nie powinien pozwolić na to, żeby obcy organizm doprowadzał do wyniszczenia naszego ustroju. Niektórzy serwują sobie tego typu kuracje na własne życzenie, co często wiąże się z pogorszeniem stanu własnego zdrowia, a w skrajnych przypadkach- utratą życia. Można zrozumieć ludzi, którzy pragną schudnąć- atrakcyjna sylwetka jest marzeniem wielu ludzi, nie można jednak przypłacać tego własnym zdrowiem. Odpowiedzialne odchudzanie skoncentrowane jest przede wszystkim na odpowiednim funkcjonowaniu naszego organizmu oraz trosce o jego prawidłowy stan zdrowotny. Odchudzajmy się odpowiedzialnie i z głową!


   2 komentarze


 1. Agnieszka
    11 stycznia 2017

  Cześć,
  Pisałaś, że udało Ci się schudnąć po przyjmowaniu kapsułek African Mango Mam pytanie, po ilu przyjmowaniu ilu opakowań udało Ci się zrzucić pierwsze kilogramy. Czy oprócz przyjmowania tych kapsułek stosowałaś jeszcze jakąś dietę i ćwiczenia fizyczne.
  Z góry dziękuje za odpowiedź.

  • admin
     14 kwietnia 2017

   Cześć Agnieszka! Nie stosowałam jakiejś konkretnej diety… Po prostu jadłam mniej.. Zrezygnowałam ze słodyczy i fast foodów… No i z picia coca coli. Co nie znaczy, że w trakcia odchudzania nie pozwalałam sobie na jakieś małe przyjemności. Jak wychodziłam ze znajomymi jadłam normalnie… Tak samo podczas świąt, czy innych imprez. Po prostu odchudzałam się z głową. Jadłam WSZYSTKO, ale z umiarem 🙂 Powodzenia w odchudzaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!